Nabídka zaměstnání

Nabídka zaměstnání

Projektant vodohospodářských  staveb 

 

Úvodní představení

Jsme PROJEKTY VODAM s.r.o. prosperující společnost s více jak třicetiletou tradicí, která se věnuje projektování vodohospodářských staveb, v rámci komplexnosti provádíme i inženýrskou činnost – což v praxi znamená, že kromě projektu nabízíme i vyřízení potřebných rozhodnutí a povolení pro projektované stavby včetně zajištění nezbytného majetkoprávní projednání těchto staveb.

Staňte se součástí našeho týmu odborníků a připojte se k nám na cestu plnou výzev.

 

S kým se chceme poznat?  

Orientujete se v oblasti stavebnictví a máte vzdělání se stavebním zaměřením? Možná hledáme právě Vás! Do naší společnosti přijmeme pracovníka, který nám pomůže při realizaci projektů.

Rádi se ujmeme i čerstvého absolventa/absolventky SŠ, VŠ - stavební univerzity nebo střední průmyslové stavební školy. Autorizaci v oboru stavby vodního hospodářství, krajinného inženýrství finančně ohodnotíme. Vlastníte řidičský průkaz skupiny B. Počítače Vám nejsou cizí (umíte pracovat s CAD systémy pro projektování, MS Office), rádi Vás proškolíme. Chceme získat zodpovědného, pracovitého a učenlivého kolegu/kolegyni se schopností týmové spolupráce a zájmu učit se nové věci (čelit novým výzvám).

 

PROJEKTY VODAM  s.r.o. nabízí možnosti:

Zpracování dokumentací pro územní rozhodnutí, dokumentací pro stavební povolení, zadávací dokumentace pro výběr zhotovitele stavby a realizační dokumentace a dalších.

 

Co Vám můžeme nabídnout?

Zajímavou práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí. Práci v kanceláři zhruba ze 70 % a zbylých 30 % strávíte na jednáních či akčněji v terénu. Oporu ve zkušeném týmu, který Vám vždy pomůže. Zázemní pro práci vybavené moderní výpočetní technikou. Podporu osobního rozvoje pod vedením špiček v oboru (účast na odborných konferencích, školeních, profesní podpora pro získání autorizace v oboru). Motivační finanční ohodnocení, pololetní odměny a měsíční osobní ohodnocení za včas odevzdanou práci. Pružnou pracovní dobu, možnost práce z domu. Dostanete od nás týden dovolené navíc (tj. pět týdnů). Příspěvek na stravování.

 

Místo výkonu práce: Hranice

Nástup: předpokládaný nástup od 01.01.2024, popř. dle domluvy

 

Přidejte se k nám a pojďme společně řešit pracovní výzvy. Pokud jste otevřený/á novým příležitostem a zní Vám naše nabídka zajímavě, rádi se s Vámi spojíme. Neváhejte a pošlete nám životopis. Budeme se těšit na společnou inspirativní cestu!

Nesplňujete všechny uvedené požadavky, ale jen některé? Nevadí, i tak si Váš životopis rádi projdeme. Potřebné dovednosti Vás buď doučíme, nebo Vám nabídneme jinou vhodnou pracovní pozici. Se všemi detaily Vás seznámíme.

 

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: vodam@vodam.cz .

 

Prohlášení: Vaše poskytnuté údaje nebudou využity jiným způsobem než v rámci platného výběrového řízení na pozici. Po ukončení tohoto řízení budou údaje skartovány.